facebook

Weekend na Mazurach, Domki letniskowe

Reklama

Wodne Szaleństwo - Kolonia Sprtów Wodnych

Kategoriausługi żeglarskie
Powiatwęgorzewski
MiastoWęgorzewo
AdresRóża Wiatrów
Tel.42 631 18 16
E-mailbiuro@roza.pl
Strona wwwwww.roza.pl
Strona na Facebookuhttps://www.facebook.com/roza.wiatrow?fref=ts
CenyOd: 1 zł  -  Do: 2000 zł
Cel wyjazduWyjazd rodzinny
Wyjazd ze znajomymi
Tylko we dwoje
Odpoczynek
W poszukiwaniu przygód
Aktywny wypoczynek

Zdjęcia obiektu

Lokalizacja

Opis

Mazury od zawsze kojarzą się z piękną przyrodą i dużymi jeziorami wypełnionymi czystą wodą. Woda  z kolei kojarzy się z kąpielami, plażowaniem, wypoczynkiem. My podchodzimy do wody w inny sposób - dla nas jest to środowisko idealnie nadające się do zabawy i uprawiania różnorodnych sportów, jest to środowisko, w którym można się do woli wyszaleć. Jeżeli jesteś osobą aktywną, lubiącą spędzać czas nad wodą to my ten czas wykorzystamy w 100% abyś mógł spędzić swoje wakacje pływając na jachcie, motorówce, za motorówką na kole i bananie, na kajaku, w szalupie no i oczywiście wpław. Jeżeli jesteś „zwierzęciem wodnym” to ta impreza jest specjalnie dla Ciebie!!!

Uczestnicy: nie muszą posiadać doświadczenia ani wiedzy żeglarskiej. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 8 roku życia. Nie ma żadnych wymogów dotyczących zdrowia i kondycji uczestników.

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy „Zatoka Kal”. Do dyspozycji uczestników: świetlica, boisko do koszykówki i siatkówki, stół do ping-ponga oraz bilard. Na miejscu również przystań jachtowa. Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 4- lub 6-osobowych, łazienki na korytarzach (jedna łazienka na dwa pokoje).

Wyżywienie: w stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja).

Kadra: pedagogiczna i instruktorzy od zajęć specjalistycznych.

Imprezy fakultatywne:
Paintball: w cenie wstęp na pole paintballowe, wypożyczenie pełnego sprzętu do gry w paintball (marker, butla, maska, mundur), kulki, gaz, instruktor prowadzący zajęcia.
– jedna gra (200 kul na osobę) – 95 zł,
– pakiet 3 gier odbywających się trzykrotnie w czasie obozu (trzy razy po 200 kul) – 235 zł.

Ubezpieczenie: wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są na kwotę 10 000 złotych (NNW). Róża Wiatrów posiada również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki.
Każdy uczestnik może wykupić dodatkowo dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy 49 zł.

Dojazd: we własnym zakresie lub zorganizowany dojazd z pilotem organizatora za dodatkową opłatą z Olsztyna, Warszawy, Łodzi, Torunia, Gniezna, Skierniewic, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, Lublina, Poznania, Kielc, Koszalina, Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Gdyni, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry, Leszno, Puławy, Jabłonowo Pomorskie.
Dojazd może zostać odwołany, jeśli będzie mniej niż 6 osób w danym terminie z danej miejscowości (szczegółowe informacje w tabeli poniżej).

Cena obejmuje: wyżywienie, zakwaterowanie, program, opiekę kadry, ubezpieczenie.

Cena nie obejmuje: dojazdu, imprez fakultatywnych.

Program:
Żeglarstwo: żeglowanie na jachtach otwarto pokładowych klasy DZ, Trener lub kabinowych klasy Mak i podobnych. Program realizowany jest z podziałem na grupy – część osób żegluje, część uczestniczy w innych zajęciach. Uczestnicy zdobędą podstawową wiedzę na temat: sprzętu ratowniczego, reguł bezpieczeństwa na wodzie, wiązania węzłów, sterowania jachtem oraz prawidłowej pracy żaglami.
Żeglarstwo: Optymisty. Nauka samodzielnego żeglowania na jednoosobowych jachtach klasy Optymist. Pod nadzorem instruktora dzieci poznają tajniki bycia jednocześnie załogą i sternikiem.
Wodne szaleństwo: przejażdżki motorówką, jazdy na „bananie” oraz kole. Każdy uczestnik co najmniej dwa razy w trakcie trwania obozu ma możliwość skorzystania z każdej wymienionej wyżej atrakcji.
Kajaki: wycieczki kajakowe po jeziorze Święcajty oraz całodniowy spływ rzeką Sapiną.

Wycieczka autokarowa:
Mikołajki – zwiedzanie wioski żeglarskiej i starego miasta, wizyta w Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie oraz w Parku Wodnym Tropikana w Hotelu Gołębiewski.

Program rekreacyjno-sportowy: wycieczki piesze do Węgorzewa oraz na zabytkowy cmentarz z okresu I wojny światowej, zajęcia integracyjne, ogniska, nauka śpiewania szant, rozgrywki sportowe (gry indywidualne i zespołowe), plażowanie, kąpiele.

Program może się zmienić w związku z pogodą. Dotyczy to w szczególności programu realizowanego na wodzie.

Terminy i ceny:
30.06 - 13.07.2013 - 1695 zł
14.07 - 27.07.2013 - 1695 zł
28.07 - 10.08.2013 - 1695 zł
11.08 - 24.08.2013 - 1695 zł
25.08 - 31.08.2013 - 750 zł