facebook

Weekend na Mazurach, Domki letniskowe

Gdzie zjeść
ilość ofert: 7

Reklama

Siedem Przygód

Kategoriaszkolenia żeglarskie
Powiatwęgorzewski
MiastoWęgorzewo
AdresRóża Wiatrów
Tel.42 631 18 16
E-mailbiuro@roza.pl
Strona wwwwww.roza.pl
Strona na Facebookuhttps://www.facebook.com/roza.wiatrow?fref=ts
CenyOd: 1 zł  -  Do: 2000 zł
Cel wyjazduWyjazd rodzinny
Wyjazd ze znajomymi
Tylko we dwoje
Odpoczynek
W poszukiwaniu przygód
Aktywny wypoczynek

Zdjęcia obiektu

Lokalizacja

Opis

Każdego, kto nie lubi wakacyjnej nudy i chce aktywnie spędzić czas, zapraszamy do Węgorzewa! Przygotowaliśmy dla Was 7 różnych atrakcji na 7 dni obozu. Oprócz tych siedmiu tematycznych dni, czekają Was też zajęcia sportowe, plastyczne, gry i zabawy terenowe, wycieczki autokarowe, konkursy, wieczorne ogniska, dyskoteki i moc innych fascynujących rozrywek. Forma i zakres zajęć będzie dostosowana do wieku uczestników.

Uczestnicy: nie muszą posiadać doświadczenia ani wiedzy specjalistycznej. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 12 roku życia. Nie ma żadnych wymogów dotyczących zdrowia i kondycji.

Zakwaterowanie (do wyboru):
domki kempingowe 6 - osobowe (łóżko, pościel),namioty wojskowe typu NS 6 - lub 8 - osobowe. Organizator zapewnia łóżko, materac, skrzynię na rzeczy,namioty typu igloo 2 - lub 4 - osobowe z karimatą (zapewnia organizator).Łazienki ogólnodostępne w pawilonie sanitarnym.

Wyżywienie: w stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja). Podczas całodniowych zajęć uczestnicy jedzą śniadanie i obiadokolację w stołówce ośrodka oraz otrzymują prowiant na czas zajęć.

Program
oprócz typowych atrakcji obozowych, jak ogniska, dyskoteki, zabawy terenowe, sportowe, plastyczne, czy wycieczki, zawiera siedem całodziennych bloków zajęć. Każdy dzień to niepowtarzalna przygoda!

Przygoda 1 – żeglarstwo: rozpoczniecie od omówienia zasad bezpieczeństwa na jachcie i użycia sprzętu ratunkowego. Po krótkim szkoleniu, wypłyniecie na całodniowy rejs przez jeziora Święcajty, Bodma, Mamry i Przystań. Każdy będzie mógł siedzieć za sterem, obsługiwać żagle i liny. Nauczycie się podstawowych węzłów i komend żeglarskich. Staniecie na kąpiel przy piaszczystej plaży na bezludnej Kociej Wyspie. Wieczorem usiądziecie przy żeglarskim ognisku, żeby pośpiewać szanty.

Przygoda 2 – paintball: bądźcie gotowi na dużą dawkę adrenaliny! Tego dnia przeżyjecie prawdziwą wojnę na kulki z farbą. Od rana przejdziecie szkolenie i chrzest na polu paintballowym. Rozegracie tu kilka strategicznych potyczek i meczy. Po południu czeka Was natomiast wielka przygoda na wyspie: na 20 hektarach zróżnicowanego terenu, odciętego wodą od stałego lądu, będziecie tylko Wy i instruktorzy paintballa.

Przygoda 3 – rowery: ten dzień będzie należał do jednośladów. Wcześnie rano wyruszycie na rajd rowerowy dookoła jeziora Mamry. Do pokonania macie około 40 km, a po drodze malownicze krajobrazy, mazurskie wioski, słońce odbijające się w tafli jeziora... Odwiedzicie m.in.: Kolonię Rybacką, Ogonki, Pniewo, Trygort. W sławnym porcie Sztynort zatrzymacie się na dłużej i zjecie obiad. Późnym popołudniem wrócicie do ośrodka w Węgorzewie.

Przygoda 4 – strzelectwo: tego dnia czekają na Was zawody strzeleckie. Do Waszej dyspozycji będą wiatrówki, łuki, proce, imitacja karabinu Beretta i pistoletu Glock. Mnóstwo konkursów, zabaw drużynowych i nagród. Wieczorem obozowa dyskoteka.

Przygoda 5 – kajaki: spływ kajakowy rzeką Sapiną. Rozpoczniecie w okolicy wsi Kruklanki. Jest to jedna z najbardziej malowniczych tras Mazur. Przepłyniecie przez objęte strefą ciszy jeziora Kruklin, Patelnia, Gołdopiwo, Wilkus, Pozezdrze, Stręgiel. W trakcie spływu zatrzymacie się na piknik i odpoczynek. Powrót do ośrodka wieczorem.

Przygoda 6 – park linowy: to kolejna – tym razem chyba największa – dawka emocji! Pojedziecie do ogromnej śluzy w Leśniewie, gdzie przeżyjecie niesamowite przygody, chodząc po mostach linowych, zjeżdżając zjazdem tyrolskim, czy skacząc na wahadle wewnątrz komory śluzy! Na ląd wrócicie łódką. Park linowy to wielki generator adrenaliny. Zostaniecie wyposażeni w profesjonalny sprzęt, a o Wasze bezpieczeństwo zadbają pracownicy parku.

Przygoda 7 – wodne szaleństwo: to jedyna przygoda, która trwa dłużej niż jeden dzień. Pierwszą jej częścią będzie wycieczka do Parku Wodnego Tropikana. Drugą – olimpiada wodna na plaży przy ośrodku. Zabawy i konkursy w wodzie, a także przejażdżki motorówką i na „bananie”.

Imprezy fakultatywne
Szkolenie na sternika motorowodnego: pełen kurs praktyczny na stopień sternika motorowodnego (konieczne jest samodzielne opanowanie części teoretycznej). Patent sternika motorowodnego uprawnia do prowadzenia motorówek o mocy silnika do 80 KM oraz jachtów żaglowych z dodatkowym napędem pomocniczym w postaci silnika. Koszt kursu: 385 zł (w przypadku zapisów na miejscu, w trakcie imprezy 445 zł). Opłaty za patent i egzamin: ulgowa (dla uczących się) 125 zł lub normalna 250 zł. Dodatkowo, w koszt kursu wliczone pięć godzin konsultacji z instruktorem.
Quady: Pakiet Podstawowy - szkolenie wstępne + zajęcia na torze, czas ok. dwóch godzin na grupę - 95 zł
Quady: Pakiet Premium - obejmuje to co w Pakiecie Podstawowym + 2 godziny zajęć grupocych na torze + dwa wyjazdy indywidualne z instruktorem w teren - 295 zł

Ubezpieczenie: wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są na kwotę 10 000 złotych (NNW). Róża Wiatrów posiada również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki.

Dojazd: we własnym zakresie lub zorganizowany dojazd z pilotem organizatora za dodatkową opłatą 100 zł z Olsztyna, 130 zł Warszawy, Łodzi, 140 zł z Torunia, Gniezna, Skierniewic, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, 170 zł Lublina, Poznania, Kielc, Koszalina, Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Gdyni, 190 zł z Wrocławia, Katowic, Krakowa, 200 zł ze  Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry.Dojazd może zostać odwołany, jeśli będzie mniej niż 6 osób w danym terminie z danej miejscowości.

Terminy i ceny
30.06 - 13.07.2013 - domki: 1795 zł; namioty NS: 1495 zł; namioty igloo: 1475 zł
14.07 - 27.07.2013 - domki: 1795 zł; namioty NS: 1495 zł; namioty igloo: 1475 zł
28.07 - 10.08.2013 - domki: 1795 zł; namioty NS: 1495 zł; namioty igloo: 1475 zł
11.08 - 24.08.2013 - domki: 1795 zł; namioty NS: 1495 zł; namioty igloo: 1475 zł
25.08 - 31.08.2013 - domki: 750 zł;   namioty NS: 695  zł; namioty igloo:  695  zł

Szczegółowe informacje oraz wiele innych propozycji obozów dla dzieci i młodzieży znajdują się na stronie www.obozy.mlodziezowe.com.pl oraz www.roza.pl.