facebook

Weekend na Mazurach, Domki letniskowe

Gdzie zjeść
ilość ofert: 7

Gdzie zjeść

Polecamy

Zajazd Wiejski

Reklama

Obóz Paintballowo-Quadowy

Kategoriainne
Powiatwęgorzewski
MiastoWęgorzewo
AdresRóża Wiatrów
Tel.42 631 18 16
E-mailbiuro@roza.pl
Strona wwwwww.roza.pl
Strona na Facebookuhttps://www.facebook.com/roza.wiatrow?fref=ts
CenyOd: 1 zł  -  Do: 2000 zł
Cel wyjazduWyjazd rodzinny
Wyjazd ze znajomymi
Tylko we dwoje
Odpoczynek
W poszukiwaniu przygód
Aktywny wypoczynek

Zdjęcia obiektu

Lokalizacja

Opis

Masz 12 - 19 lat i chcesz w niebanalny sposób spędzić wakacje?
Wszystkich, którzy lubią adrenalinę, zapraszamy na obóz paintballowo - quadowy do Węgorzewa. Przygody, które tu przeżyjecie, będziecie długo pamiętać... Oprócz paintballa, czeka na Was jazda na quadach, rajd samochodami terenowymi (duuuużo błota!), rejs pod żaglami, park linowy i wycieczka autokarowa. Chętni będą mogli skorzystać z zajęć fakultatywnych, poszaleć na motorówce, a nawet zdobyć patent motorowodny. Nasz ośrodek położony jest na obrzeżach Węgorzewa, w sosnowym lesie, nad jeziorem Święcajty. Na miejscu mamy boisko do siatkówki, przystań jachtową, pole do paintballa i darmowy Internet.

Uczestnicy
12 - 19 lat

Zakwaterowanie
Według wybranego wariantu:
1. Domki kempingowe 6 osobowe (łóżko, pościel).
2. Namioty wojskowe - typu NS 6 - 8 osobowe. Organizator zapewnia łóżko, materac, zamykaną skrzynię na rzeczy. Uczestnik musi posiadać własny śpiwór.
Toalety i prysznice w oddzielnym budynku.

Wyżywienie
Trzy posiłki dziennie w stołówce ośrodka (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja). Podczas całodniowych zajęć uczestnicy jedzą śniadanie i obiadokolację w stołówce ośrodka oraz otrzymują suchy prowiant.

Program
Quady: zajęcia odbywają się z podziałem na grupy, w czterech kilkugodzinnych blokach, pod opieką instruktorów, na wytyczonym torze. Poprzedzone są wstępem teoretycznym. UWAGA: super atrakcja -  w tym roku dodatkowo dla każdego uczestnika indywidualny wyjazd w teren w towarzystwie instruktora – czas około 1 godziny.

Paintball: na terenie ośrodka znajduje się pole do paintballa, na którym odbywają się zajęcia. Dodatkowo, na koniec obozu, organizujemy całodniową wyprawę na dwudziestohektarową, niezamieszkałą wyspę, która będzie tylko do naszej dyspozycji. Tam, na zróżnicowanym terenie, rozegramy końcową bitwę. Będziemy grali nie tylko według znanych scenariuszy, ale też spróbujemy całkiem nowych rozwiązań. Każdy uczestnik otrzymuje na czas obozu odzież ochronną, marker, maskę i 1000 kulek. Podczas zajęć zawsze obecny jest instruktor.

Liny: zajęcia w parku linowym na jednej ze śluz Kanału Mazurskiego (śluzie Leśniewo). Wyposażeni w profesjonalny sprzęt i otoczeni opieką pracowników parku będziecie całkowicie bezpieczni. Przeżyjecie niesamowite przygody, chodząc po mostach linowych, zjeżdżając zjazdem tyrolskim, czy skacząc na wahadle wewnątrz komory śluzy, skąd na ląd wrócicie łódką. Park linowy to wielki generator adrenaliny.

Żeglarstwo: jednodniowy rejs po jeziorach Święcajty i Mamry, nad brzeg jeziora Przystań, zwiedzanie bunkrów Wermachtu, ognisko z pieczeniem kiełbasek. Rejs odbywa się na jachtach otwarto pokładowych klasy DZ lub kabinowych.

Strzelectwo: na specjalnie dla Was przygotowanej strzelnicy będziecie strzelać z procy, łuku, wiatrówki, karabinku pneumatycznego (wiernej repliki karabinu Beretta), pistoletu pneumatycznego.

Wycieczka autokarowa - Wilczy Szaniec – zwiedzanie Kwatery Głównej Hitlera w Gierłoży, Kętrzyn, Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce.

Elementy survivalu: maskowanie w terenie, przenikanie na teren wroga, budowa schronień itp.

Orienteering: nauka czytania mapy (niezbędna umiejętność podczas wypraw w nieznane!), obsługa kompasu, nauka znaków topograficznych i samodzielne wykonanie mapy. Wszystko to wykorzystamy podczas zawodów na orientację.

Poza tym w programie – wycieczki piesze do Węgorzewa i na zabytkowy cmentarz wojskowy z okresu I wojny światowej, gry terenowe, ogniska z kiełbaskami i śpiewaniem szant, dyskoteki, zawody sportowe, mecze piłki siatkowej.

Powyższy program może ulec zmianom w związku z pogodą. Dotyczy to w szczególności programu realizowanego na wodzie.

Imprezy fakultatywne
Szkolenie na sternika motorowodnego: pełen kurs praktyczny na stopień sternika motorowodnego (konieczne jest samodzielne opanowanie części teoretycznej). Patent sternika motorowodnego uprawnia do prowadzenia motorówek o mocy silnika do 80 KM oraz jachtów żaglowych z dodatkowym napędem pomocniczym w postaci silnika. Koszt kursu: 385 zł (w przypadku zapisów na miejscu, w trakcie imprezy 445 zł). Opłaty za patent i egzamin: ulgowa (dla uczących się) 125 zł lub normalna 250 zł. Dodatkowo, w koszt kursu wliczone pięć godzin konsultacji z instruktorem. 

Wodne szaleństwo - przejażdżka motorówką, jazda na „bananie” oraz kole – pojedyncze zajęcia 99 zł, pakiet 3 zajęć - trzykrotnie w trakcie obozu - 249 zł
Całodzienny spływ kajakowy rzeką Sapiną – 80 zł.

Programy naszych imprez są bardzo bogate i korzystanie z zajęć fakultatywnych może wymagać rezygnacji z niektórych zajęć podstawowych na danej imprezie.

Dojazd
we własnym zakresie lub zorganizowany dojazd z pilotem organizatora za dodatkową opłatą z Olsztyna, Warszawy, Łodzi, Torunia, Gniezna, Skierniewic, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, Lublina, Poznania, Kielc, Koszalina, Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Gdyni, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry, Puław, Leszna, Jabłonowa Pomorskiego.
Dojazd może zostać odwołany, jeśli będzie mniej niż 6 osób w danym terminie z danej miejscowości.

Ubezpieczenie
Wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są w zakresie NNW na kwotę 10000 zł. Róża Wiatrów posiada również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki.

Terminy oraz ceny
30.06 - 13.07.2013 - namioty: 1595 zł, domki: 1845 zł
14.07 - 27.07.2013 - namioty: 1595 zł, domki: 1845 zł
28.07 - 10.08.2013 - namioty: 1595 zł, domki: 1845 zł
11.08 - 24.08.2013 - namioty: 1595 zł, domki: 1845 zł
25.08 - 31.08.2013 - namioty: 750 zł, domki: 795 zł

Szczegółowe informacje oraz wiele innych propozycji obozów dla dzieci i młodzieży znajdują się na stronie www.obozy.mlodziezowe.com.pl oraz www.roza.pl.