facebook

Weekend na Mazurach, Domki letniskowe

Reklama

Anna-konie

Kategoriakonie
Powiatgiżycki
MiastoGiżycko
AdresSiemionki
Tel.516295714
E-mailanna-konie@o2.pl
Strona wwwwww.anna-konie.pl
Strona na Facebookuhttps://www.facebook.com/pages/Ania-%C5%BBukowska-Instruktor-Jazdy-Konnej/260349807401784
CenyOd: 15 zł  -  Do: 100 zł
Cel wyjazduWyjazd rodzinny
Wyjazd ze znajomymi
Tylko we dwoje
Odpoczynek
W poszukiwaniu przygód
Aktywny wypoczynek

Zdjęcia obiektu

Lokalizacja

Opis

Działalność pod nazwą „Anna-Konie”  założyłam dnia 1 września 2012.
Prowadzona jest ona na pięknie położonych, malowniczych, mazurskich terenach, w rejonie wsi Siemionki (gm. Wydminy). Tutaj nie tylko masz okazję spędzić miło czas na koniu, ale przede wszystkim wypocząć i pooddychać świeżym powietrzem, zachwycić się pięknym, naturalnym krajobrazem, gdzie z wysokości siodła w zasięgu wzroku są pola, lasy i jeziora.
Głównym celem funkcjonowania działalności jest chęć przekazania mojego wieloletniego doświadczenia przy współpracy z końmi oraz zaszczepienie wielkiej pasji do tych wspaniałych zwierząt. Staram się, aby jazda konna nie była tylko godziną w siodle, ale nauką więzi ze zwierzęciem.
Prowadzę zajęcia zarówno dla osób zaawansowanych, jak i tych, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z końmi. Zapraszam dzieci, kobiety  i mężczyzn w każdym wieku, bo na jazdę konną nie jest  za późno! Obecnie w stadzie jest kilkanaście koni, w tym także kuce,  głównie są to konie spokojne, przeznaczone do jazdy rekreacyjnej, doskonale nadające się do pracy z dziećmi i początkującymi ale także sprostają wymaganiom zaawansowanych jeźdźców. Jazdy prowadzone są w zależności od umiejętności na placu bądź w terenie. Możesz Liczyć na przyjazną atmosferę i zawsze fachową pomoc.  Prowadzę także zajęcia hipoterapii.
Inną formą działalności jest możliwość organizacji  imprez z wykorzystaniem koni, bryczki i sań, zarówno kameralnych typu urodziny, przyjęcia okolicznościowe itp.  jak i imprez masowych, takich jak festyny itp.
Zachęcam także szkoły i wszelkiego rodzaju kolonie oraz inne grupy zorganizowane do czynnego udziału w jazdach konnych.
Korzystając z mojego wieloletniego doświadczenia w pracy z końmi oferuję pomoc w zajeżdżaniu koni i kucy.
Zapraszam do zaglądania na stronę, a przede wszystkim  do odwiedzin i jazd, by poczuć wiatr we włosach.

Pozdrawiam,
Anna