facebook

Weekend na Mazurach, Domki letniskowe

Gdzie zjeść
ilość ofert: 7

Gdzie zjeść

Polecamy

McKebab

Reklama

Mazury z tenisem

Kategoria: Wydarzenia    Data: 08 maja 2013

Gem, set, mecz… czyli Tenis ziemny wraca na piskie podwórko.

To że Tenis ziemny zyskał ostatnimi czasy na popularności nie ulega chyba wątpliwości. Sukcesy polskich reprezentantów na arenie międzynarodowej zaowocowały większym zainteresowaniem tą dyscypliną sportu wśród zwolenników aktywnej formy spędzania czasu wolnego. Nie ominęło to także naszej rodzimej ziemi piskiej. W krótkim czasie powstały miejsca gdzie z powodzeniem można szlifować swoje umiejętności tenisowe.

W związku z tym grupa amatorów tenisa ziemnego, w porozumieniu ze stowarzyszeniem zajmującym się propagowaniem sportu i rekreacji w Piszu zdecydowała się na zorganizowanie weekendowej imprezy tenisowej, której główną atrakcją będą dwa turnieje tenisowe – jeden o zasięgu powiatowym i drugi o zasięgu makroregionalnym. Celem tej imprezy jest propagowanie piękna dyscypliny sportu jakim jest Tenis Ziemny.

Oprócz ww. atrakcji związanych z rywalizacją w turnieju, drugi dzień tj. niedziela  19.05.2013 r. będzie pełen atrakcji zarówno tenisowych jak i poza tenisowych dla publiczności przybyłej obserwować zmagania tenisistów w półfinałach i finałach.

Dzięki uprzejmości sponsorów i zaangażowaniu sporej ich liczby w przedsięwzięcie planowany jest piknik rodzinny gdzie oprócz atrakcji tenisowych takich jak darmowe lekcje tenisowe pod okiem instruktorów, oraz gry i zabawy na kortach, publiczność będzie miała możliwość spędzenie czasu wolnego na terenie pięknego ośrodka wypoczynkowo-rekreacyjnego hotelu Jabłoń. Atmosferę sportową umilać będą stoiska lokalnych producentów, na których to będzie można spróbować oraz nabyć specjały lokalnej kuchni. Ponadto dla rodzin przybyłych z dziećmi zapewnione zostaną dodatkowe atrakcje w postaci zabaw, dmuchanego zamku dla najmłodszych, możliwości skorzystania ze sprzętu wodnego hotelu Jabłoń, oraz pozostałej infrastruktury na terenie ośrodka. Dla uczestników zawodów przewidziane są nagrody rzeczowe ufundowane dzięki uprzejmości sponsorów imprezy.

Jeśli nie masz planów na weekend 18-19 maja zapraszamy serdecznie, na pewno nie pożałujesz. Tenis – Just fun!!!
 

Zapraszamy